Profil

Kto sme

Spoločnosť PMpromo, s.r.o. vznikla spojením dvoch nezávislých fotografov, za účelom vytvorenia čo najkvalitnejších a obsahovo najpestrejších fotografií svojim klientom. Ponúkame Vám profesionálne fotoslužby pre každé Vaše podujatie, spoločenskú udalosť, ale aj fotky ktore obohatia Vaše portfólio, fotobooky, a iné. Chcete sa zviditeľniť? Náš tím Vám pomôže, vytvorením vysokokvalitných fotografií, spestriť reklamnú kampaň, Váš e-shop, či webovú stránku, až po exkluzívne kalendáre, atď...

Štúdio

Vlastný ateliér v meste Dubnica nad Váhom je možné využívať časovo neobmedzene. Sme flexibilní a svojim klientom poskytujeme služby aj cez víkendy, sviatky, v popoludňajších ale aj večerných hodinách.
V priestoroch ateliéru pracujeme s rôznymi druhmi pozadí, zábleskovými svetlami, a širokou paletou rekvizít.
Náš ateliér je miesto, kde sa tvorí aj produktová fotografia. Zvečniť tehotné mamičky a deti od bábätiek až po školákov, založiť a rozšíriť book pre fotomodelky, taktiež fashion, glamour a pre tých odvážnejších aj akty, to všetko s využitím našej a Vašej kreativity a spolupráce.

Interiér

Pracujeme s požiadavkami klienta s ohľadom na špecifické prostredie. Prísť k Vám domov alebo do firemných priestorov je samozrejmosťou, poprípade spolu nájdeme najvhodnejšie miesto pre splnenie Vašich predstáv.

Exteriér

Prirodzené svetlo vytvára množstvo príležitostí na tvorbu pútavých fotografií. Rôzne budovy, rieky, jazerá, a lesy poskytujú jedinečné kulisy pre vznik originálnych záberov.

Foto

Ku každému fotografovaniu pristupujeme osobitne, podľa požiadaviek a predstáv klienta.
Poskytujeme skúsenosti a profesionálny prístup. Spokojnosť klienta je naším prvoradým cieľom.

© Všetky fotografie uverejnené na tomto webe sú vlastníctvom autorov a nemôžu byť nikde publikované,
používané ani iným spôsobom modifikované bez súhlasu autorov.
Všetky fotografie podliehajú autorskému zákonu.